Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

2005' ten beri aynı adreste sektöründe faaliyet gösteren TEKNOGOLD BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ 'ne ait notebook yedek parça tedarik ve daha ucuza fırsat ürünleri satmak amacıyla hizmet veren internet satış mağazasıdır.

Hızlı Teslimat

teknogolddepo.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 24 saat içinde kargoya verilir ve kargo sebepli herhangi olumsuzlukların sözkonusu olmadığı olağan durumlarda bulunduğunuz bölgeye  göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır. 


Güvenli Alışveriş

teknogolddepo.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve teknogolddepo.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir. 


Ücretsiz Kargo

teknogolddepo.com'dan yaptığınız 900₺ ve üstü alışverişler'de kargo ücretini biz öderiz! 


14 Gün İade

teknogolddepo.com'dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 14 gün boyunca iade edebilirsiniz.


En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen teknogolddepo.com, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Whatsapp Facebook, Twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. teknogolddepo.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.